050 - 3 123 123
Nu gesloten
De beste reisleiders laten u méér zien
De mooiste reisprogramma's
Veel tevreden reizigers
Al ruim 40 jaar betrouwbaar

Toledo, Segovia en Salamanca

Reisleidster Qurina:
'Het hart van Spanje is adellijk en ongedwongen, grootstedelijk en gemoedelijk, traditioneel en modern. De koninklijke allure van Madrid is de diamant in de kroon, maar het hart van Spanje heeft meer te bieden dan deze grootsheid. Het charmante Toledo met zijn majestueuze kathedraal en het fraaie Segovia met zijn Romeinse aquaduct zijn prachtige middeleeuwse steden waar u op uw gemak door de straatjes kunt slenteren. Als de dagjesmensen weg zijn, strijkt u neer in een gezellige taverna of op een van de vele terrassen met uitzicht op een verlicht Alcázar of een prachtig park. In Segovia verblijft u zelfs in een eeuwenoud kloosterhotel dat aan het begin van het beroemde aquaduct ligt.

Tijdens deze reis verkent u meer van de regio Castilla y León. Aan de voet van het Guadarramagebergte dwaalt u door de zalen van het immense paleis- en kloostercomplex San Lorenzo de El Escorial en bezoekt u pittoreske middeleeuwse plaatsjes als Pedraza en Sepúlveda. Er is een grote kans dat u enorme roofvogels ziet, zoals gieren die hier door de lucht zweven. Deze regio was ook zeer geliefd bij vele Spaanse koningshuizen die in de zomer in het koninklijk paleis van La Granja de San Ildefonso verbleven. Nu wandelt u door de royale kamers vol wandtapijten en door de schitterende paleistuin.

Koninklijk Madrid met de grootse pleinen en beroemde musea wordt uiteraard niet over geslagen en in het gezellige en studentikoze Salamanca geniet u van de fraaie kathedraal en het mooiste Plaza Mayor van het land. U ervaart de bijzondere sfeer van het volledig ommuurde Ávila en via de vele musea, kerken en paleizen leid ik u door de geschiedenis van Spanje. Laat u verrassen door de pracht van Spanje en ervaar de kunst van het genieten. Ga mee op deze reis vol (levens)kunst!’

Pluspunten
rechtstreekse vluchten Iberia
ruimbagage
vervoer in comfort class-touringcar
middenklassehotels
3 nachten in kloosterhotel in Segovia
2 nachten in Toledo en in Salamanca
7x ontbijt en 3x diner
rondleiding door gids El Escorial
audiosysteem
de beste SRC-reisleider
bijdrage aan SRC-bos via Trees for All
entreegelden zijn exclusief
Bezienswaardigheden
Madrid, Toledo en Ávila
Segovia en Salamanca
paleis van La Granja de San Ildefonso
Pedraza en natuur bij Sepúlveda
paleis en klooster El Escorial
kathedraal van Toledo
El Greco in Toledo
Romeins aquaduct in Segovia
Alcázar en kathedraal in Segovia
Casa de los Picos in Segovia
La Casa de las Conchas in Salamanca
SRC-reisleidster Qurina
SRC-reisleidster sinds 2011
Dit is een zeer afwisselende reis: van de zichtbare grootsheid van de Spaanse geschiedenis tot roofvogels in het natuurgebied bij Sepúlveda!
Ontmoet onze beste reisleiders in Spanje
SRC-reisleider Joen
Reisleider sinds 1995
Reisleider Luis
Reisleider sinds 1994
SRc-reisleidster Qurina
Reisleidster sinds 2011
SRC-reisleider Stephan
Reisleider sinds 2017
SRC-reisleider Rick
Reisleider sinds 2019
Madrid en het hart van Spanje
8 dagen v.a. 1.789,-